У організаційній структурі компанії Менард існує відділ досліджень та розробок (R & D). Цей відділ має постійних дослідників, але оскільки наша компанія є "принципово інноваційною", всі співробітники компанії беруть участь у його діяльності. Нижче ми представляємо інформацію про діяльність в галузі R & D.

1

ОБ’ЄМНА СТАБІЛІЗАЦІЯ

ОБ’ЄМНА СТАБІЛІЗАЦІЯ. В даний час ми можемо похвалитися впровадженням нової технології на польський ринок – об’ємної стабілізації. Підготовча робота з її впровадження полягала у зборі інформації про проектні, виконавчі та технологічні параметри. Цей вид праць виконували інші підрозділи Менард у світі. Ми чекаємо перших реалізацій цієї технології. Детальну інформацію про це можна знайти на вкладці "Технології".

2

ПЕРЕМІШУВАТИ КРАЩЕ І ДЕШЕВШЕ. В даний час ми приділяємо велику увагу розвитку технології глибинного змішування ґрунту. Це відносно нова технологія і в той же час складна. Ми проводимо дослідження та теоретичні міркування на рівні проекту, виконання та контролю роботи. Ще одним важливим аспектом є розвиток обладнання, що постійно виконується в нашій компанії. Діяльність спрямована на виробництво високоякісних колон DSM при оптимізації часу їх виконання (що відображується на ціні).

3

ВІДЧУЙ СЕБЕ, ЯК СПРАВЖНІЙ ОПЕРАТОР. Важливим елементом у галузі геотехніки є взаємодія проектувальника підсилення ґрунту (рос. - усиление грунта) та персоналу, що здійснює роботу. Програма тестування та якісний аналіз виконаних робіт - це щоденна праця наших інженерів. Одним з елементів, що створює взаємозв'язок між проектувальником та будівництвом, є можливість відстежувати параметри "онлайн" машин у режимі реального часу. На даний момент декілька апаратних модулів компанії Менард обладнані системами, що дозволяють проектувальнику або експерту стежити за роботою машини.

4

НАДЗОРУВАТИ ОЗНАЧАЄ ПОСТІЙНО НАВЧАТИСЯ. Іншою діяльністю, яку проводить R & D, є геотехнічний моніторинг, зокрема на двох основних дорожніх контрактах: будівництво дороги S19 на ділянці Свильча-Кєланувек та будівництво дороги S7, завдання 2, ділянка Новий Двур Гданьскі-Казімєжово. На цих майданчиках здійснюються наступні роботи:
• інклінометричний та п'єзометричний моніторинг,
• вимірювання осідань пасипів з використанням профілометрів,
• вимірювання деформацій та напружень в колонах / палях типу СМС.
Крім того, на інших будівельних майданчиках ми проводимо тестові випробування групи колон CMC та тензометричні вимірювання розподілу деформацій (сил) вздовж бічної поверхні і підошви колон.

5

ГІДРАВЛІЧНІ ВІБРАТОРИ – НА СТАРТ. Одна з найпопулярніших технологій в Польщі - технологія використання гравійних колон. В даний час більшість реалізацій виконуються за допомогою електричних вібраторов, що видно в технічних специфікаціях, створених проектувальниками. Компанія Менард, в результаті діяльності команди R & D та виробничого відділу, підготувала обладнання з гідравлічними вібраторами для виготовлення гравійних колон. На даний момент гравійні колони виготовляють декілька наших машин з такими вібраторами. Ми вважаємо, що ця зміна дозволить зробити колони з гравію високої якості з вищою продуктивністю, що призведе до ще кращої пропозиції для Замовників.

6

РОЗВИТОК ЯКОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ. Важливим аспектом підсилення ґрунтової основи є підтверджуючі тестування та дослідження впливу виконаних робіт на навколишнє середовище. З думкою про якість виконаних бетонних колон, ми самі виконуємо тестові випробування (для визначення характеристик: сила - осідання) і тестування безперервності (за допомогою акустичної хвилі, наприклад, PIT, PET, SIT). Ми також проводимо дослідження динамічного впливу (вібрації) в елементах будівель, що прилягають до наших будівельних майданчиків.