Забивні палі продукуються як готові залізобетонні елементи, що впроваджуються в ґрунт за допомогою спеціальної техніки, обладнаної системою вібрування, ударів або втискання. Багато років вони використовуються на геотехнічному ринку як пальові фундаменти практично для кожного виду будівельних об’єктів в різних ґрунтових умовах.

Найбільшими перевагами технології є швидкість виконання, повний контроль якості елементів, що занурюються, можливість заглиблення елементів під кутом. Проектувальники цінують цю технологію з уваги на можливість передачі горизонтальних сил і моментів, незалежно від ґрунтових варунків.

Переваги

• швидкість виконання;
• повний контроль якості забивних паль;
• можливість забивки паль під кутом;
• можливість оцінки несучої здатності безпосередньо після забивки на підставі опору ґрунту.

Застосування

З уваги на технічні параметри, забивні палі можуть використовуватись для підсилення слабих основ під дорожніми насипами, мостових опор або фундаментних плит. Оскільки ці палі мають порівняно високу вартість, компанія Менард використовує їх в основному для посадки об’єктів на водонасичених органічних ґрунтах. В такій ситуації забивні палі працюють як повністю жорсткі колони (з проектної точки зору), що підсилюють слабку основу. Кількість, тип армування, параметри матеріалів, розрізи і розстав паль адаптуємо кожен раз до специфіки проекту. Оптимізацію рішення можна отримати також завдяки докладному проектуванню розподільчого шару, яким можуть служити різні конструкції з армованого ґрунту, мінеральних хімічно стабілізованих матеріалів, або традиційні залізобетонні плити.