Якість реалізації залежить перш за все від якості проектування.

Проектування – це ключ до економічності і успіху всієї інвестиції. Однак, щоб добре запроектувати, слід працювати на детально досліджених і багатостороннє звірених параметрах ґрунтової основи. Що це означає на практиці?

Проектувальники з наших відділів дуже часто перевіряють чи дані, які у нас є, достатні і реальні чи з’явились нові обставини, які необхідно врахувати в проекті. Ефективність підсилення перевіряється на будмайданчику тестуванням жорсткості елементов, що підсилюють основу. Тільки при такому підході можна аналізувати проект на найвищому рівні.

Стандарти Менард були перевірені і оцінені на польському та світовому ринках. Незалежно від місця і величини об’єкту наша геотехнічна фірма використовує найновіші спеціальні програми. Більш того, з уваги на міжнародну діяльність нашої спілки, дуже швидко впроваджуємо найновіші патенти, а також рішення, що збільшують ефективність і охорону праці геотехнічних робіт. Ми постійно робимо моніторинг стану знань на цілому світі, пропонуючи нашим Замовникам виключно найкращі рішення. Наші проектанти знають, як швидко змінюється геотехніка і своєчасно обмінюються геотехнічними знаннями з інженерними кадрами з різних спілок групи Vinci – світового лідера в будівництві. Ми маємо свідомість, що геотехніка (рос. - геотехника) – це тільки елемент великого процесу. Ми не виконуємо робіт заради самих робіт, але для досягнення задуманого ефекту оптимізації всього процесу стараємось розглядати задачі комплексно.

Для нас геотехніка – це нескінченна пригода. Ми постійно підвищуємо кваліфікацію, беручи участь в семінарах, конференціях і навчаннях. Але найбільше знань ми черпаємо з викликів, що ставить перед нами щоденна праця і активна участь в усіх будівельних етапах: концепційному, проектному і виконавчому

— Кароліна Трибоцка, Керівник проектного відділу Менард.

Наші проектанти мають сучасне програмне забезпечення, що дозволяє розглядати ґрунтову основу разом з частиною будівлі. Нижче подані приклади наших проектів, де застосовані трьохвимірні цифрові моделі об’єктів зі значними вимірами.