Економія часу і фінансів інвестора, підготовленість і безпека інвестиційного процесу, а також прозора і надійна гарантія - так в компанії Менард ми розуміємо комплексний підход і це нас відрізняє від інших компаній.
Чи Ви знаєте, що 30% зайвих коштів інвестиції можна уникнути завдяки доброму приготуванню геотехнічної частини будівельного процесу, що включає докладні вишукування, оптимальний проект і детальну підготовку реалізації?

В компанії Менард ми ніколи не дивимось на одну ділянку робіт, оскільки дивимось на користь всього інвестиційного процесу. «Зробив, що мусив зробити, інше мене не стосується» - це не наш підхід. Ми є до диспозиції на кожному кроці геотехнічних робіт – від моменту подачі концепції до реалізації проекту на будмайданчику і на гарантійний термін. Завдяки такому підходу на кожному єтапі робіт можлива оптимізація часу і грошей Замовника. Багато зайвих коштів і витраченого часу ми уникаємо завдяки відповідньому плануванню, що базується на багаторічному досвіді, який ми отримали на різних складних геотехнічних роботах в різних країнах. Інними словами: одночасно з підсиленням ґрунтової основи можемо виконати цілий комплекс земляних і залізобетонних робіт. Прикладом може бути влаштування робіт при таких інвестиціях як Вармінська Галерея в Ольштині, Апартаменти в Хойніцах чи Огородження Кліфу в Ястшембовій Гурі. Більше прикладів можна знайти в закладці з референціями.