Download PDF

Нестабільні або забруднені ґрунти не є для нас проблемою. Навпаки – вони є для нас професійним викликом. Ми стараємось розвивати і пропагувати сучасні будівельні технології, які в кінцевому розрахунку, економлять час, гроші і мінімально порушують натуральне середовище. В першу чергу ми робимо ставку на технології, які є безпечними для людей – наших Робітників і наших Замовників.

Задачі Замовника ми завжди вирішуємо комплексно. Нашою основною діяльністю є геотехніка (рос. - геотехника), а саме проектування і реалізація будівельних робіт власними силами. Однак, в межах комплексної пропозициї, ми також надаємо консультації, допомагаємо в виборі і реалізації вишукувань, оптимізуємо проекти, ведемо надзор геотехнічних робіт, даємо гарантії, а також робимо підготовку і реалізацію направчих програм. Часто пропонуємо додаткові роботи (наприклад земляні, залізобетонні, огородження котлованів), щоб полегшити Замовнику непростий вибір підрядників.
В зв’язку зі зміною власників, компанія Менард входить в склад спеціалізованої групи будівельних товариств Soletanche-Freyssinet, які в свою чергу є важним елементом групи Vinci Construction – однієї з найбільших будівельних груп у світі. Vinci – це громадська компанія, зазначена на фондовій біржі в Парижу, що має понад 185 000 співробітників на цілому світі і має дохід – біля 40 млрд. євро.
Поєднання індивідуальних характеристик Менард з підтримкою іноземного власника дає нам можливість прийняття найскладніших викликів, надавати гарантії рішення проблем надійним та ефективним способом. Вже більше 10 років ми є активними учасниками геотехнічного і будівельного життя Польщі – пропагуємо ефективні будівельні технології, приймаємо участь в обробці стандартів, вишукувальних роботах, співпрацюємо з багатьма вищими навчальними закладами в галузях геології, геотехніки і будівництва. Ми входимо в склад Польського Товариства Виконавців Спеціальних Фундаментів.
Маємо надію, що невдовзі зустрінемось при розв’язанні Вашої найближчої геотехнічної задачі!