„Охорона і гігієна праці на будівництві”, „безпечна праця” „охорона будмайданчику” і багато інших гасел приходить на думку з великого переліку формальностей, що виникають з приписів «Охорони праці». Як узгодити їх з щораз більш стислими термінами будівництва? Чи варто витрачати час на максимальну безпеку своїх робітників, коли інвестор вимагає максимальної ефективності праці? Скористайтеся з перевірений рішень, які збільшують ефективність Вашого підприємства.
Багаторічний міжнародний досвід Менард Польща підтверджує той факт, що охорона праці максималізує ефективність цілого проекту. Вона є також найкращою формою інвестицій в розвиток фірми. Зміцнює позитивне сприйняття Вашого підприємства, а головне - будує стабільний і добре змотивований колектив, який сам дбає про безпеку кожного співробітника.
„Охорона праці на першому місці” - це головне гасло Safety First. Для Менард і її Партнерів це означає не тільки добре огороджений будмайданчик, але і ефективність, економічність і вчасність в єдному комплексі.

safety-first1

Лист Директора з охорони праці Менард

Шановні Колеги,

Фірма Менард відкрила дорогу охороні праці, яку варто подолати, в яку варто інвестувати, а тою дорогою є Ви – Працівники. Впродовж останніх семи років ми розвинули дуже позитивне відношення до питань Охорони і Гігієни Праці, що з часом розвинеться в нашу культуру охорони праці.

Охорона і Гігієна Праці – це не тільки курси, що відносяться до правил і обов’язків, реагувань і заяв о нещасних випадках, це також розуміння - чому ми хочемо це робити, чому ми обрали цей шлях, оскільки ми дуже цінуємо наших людей і хочемо захистити кожного, хто приходить до нас працювати, щоб кожного дня повертався цілий і здоровий до своїх близьких.

Є багато речей, які мусять бути докладно на своєму місці, щоб план спрацював. Першим і найважливішим кроком є подібний метод мислення. Кожний з нас хоче мати середовище праці, вільне від професійних шкідливостей і кожний має зіграти в цьому свою роль.

Home Safe – це наша нова програма, яка буде невпинно розбудовиватись разом з розвитком Фірми. На початковому етапі нашим найвищім пріоритетом, на якому сфокусуємось, є «безпека Твоя і Твоїх колег по праці».

Вибране гасло - це подвійний символ місця праці і дому, вибраний нашою групою HSE, оскільки ми віримо, що своєю вимовою воно з’єднує всі відділи фірми Менард, незалежно від складнощів, які маємо в питаннях мовних бар’єрів.

Наші родини відіграюсь активну роль в програмі Home Safe – розмовляйте з вашими близькими і допоможіть їм зрозуміти, що діяльність, якою ми займаємось, може бути небезпечною, що часом вистачить долі секунди, щоб втратити концентрацію, від чого можуть статися непоправні нещасні випадки – говоримо про це, вибираючи відповідний для цього час.

Прислів’я, що «небезпека не спить», є потужним, вимовним і стосується нас усіх, не тільки в місці праці, але також в приватному житті. Охорона праці є складовою усіх аспектів кожного дня – просто не думаємо про неї таким методом, діючи інтуітивно.

На рівні Групи Менард ми не хочемо творити єдиної системи, що підходить для всіх і описана в величезній документації. Вважаємо, що на Організаційній Одиниці (ОО) лежить обов’язок і відповідальність управління Охороною і Гігієною Праці в конкретних відділах і країнах, в яких вони оперують.

Впроваджуйте наше гасло Home SAFE, показуйте назовні значення, що за ним стоїть і не вагайтесь ділитися ним з іншими.

Дякуючи Вашій допомозі і співпраці, я впевнений , що з часом ми, як фірма Менард, будемо мати глобальну культуру охорони праці, яка стане нормою.

З повагою

Девід Л Малтман

Директор HSEQ

Menard"

Сертифікат OHSAS / PN 18001

Правила Охорони Праці мають для нас дуже високий пріоритет. Дякуючи загальній діяльності і участі Керівництва, всіх Працівників і служби Охорони Праці, 2017 рік ми почали від введення системи управління охороною і гігієною праці OHSAS/ PN 18001.

Навіть найбільші знання на тему правил, зв’язаних з охороною та гігієною праці на будівництві, не гарантують успіху, якщо це не зв’язане з методичним і простим введенням зрозумілих і простих для кожного процедур охорони праці. Це вимагає від підприємства своєї «культури охорони праці». Як її створити? Чи існують якісь готові рішення, якими можна скористатись? Кто може в цьому допомогти? Подивіться наші фільми, деякі з невеликим гумором – вони звернуть увагу на простоту і ефективність рішень, що використовуються в компанії Менард.
wideo1

Охорона праці не з’являється сама. Подивіться фільм, як найкращі спеціалісти готуються до праці.

Щомісячні зустрічі з керівництвом починаються з… приписів Охорони Праці. Те, що для деяких здається нудним, для нас є джерелом ефективності.

Керівники всіх рангів – це ключові фігури Охорони Праці на будмайданчику. Треба дбати про їх інформованість щодо процедур Охорони Праці.

wideo1

Черговий фільм з циклу напівсерйозно-напівжартівливо на тему Охорони Праці. Збираємо, аналізуємо і робимо висновки з потенційно небезпечних ситуацій. Подивіться, як використуємо ці знання.

Всі ці та інші дії спрямовуємо на покращення і забезпечення безпечних і гігієнічних умов праці

wideo3