У всіх наших операціях по всьому світу ми керуємося тим самим зобов'язанням подавати приклад у відносинах, які ми маємо з усіма нашими зацікавленими сторонами.

З точки зору ділової етики або прав людини, ми вимагаємо від усіх членів нашої команди повністю дотримуватися всіх чинних норм, які додатково підкріплюються зобов'язаннями, що містяться в нашму Груповому Кодексі  Етики та Поведінки, Антикорупційному Кодексі та Маніфесті.

Успіх, розвиток, індивідуальне та колективне довгострокове майбутнє наших компаній залежить від суворого дотримання спільних передових практик та зобов'язань, які є обов'язковими для всіх нас без винятку.

 

Процедура інформування

Що це?

У рамках своїх зусиль з виявлення та запобігання випадкам корупції та свого плану пильності, спрямованого на запобігання ризикам для прав людини та основних свобод, здоров’я та безпеки людей і навколишнього середовища, і, в більш загальному плані, як частина належного застосування свого Кодексу Етики та Поведінки, VINCI Group вирішила запровадити постійну систему для конфіденційного збору та обробки всіх попереджень, пов’язаних з її власною діяльністю, а також діяльністю субпідрядників і постачальників у Франції та за кордоном.

Для кого це?

Наступні особи можуть використовувати процедуру інформування:

- співробітники компаній VINCI Group

- зовнішні працівники або випадкові працівники компаній VINCI Group (наприклад, тимчасові працівники, співробітники субпідрядників, постачальників і постачальників послуг тощо)

- окремі зацікавлені сторони в проектах (для об’єктів, пов'язаних з екологічними та соціальними напрямами)

Процедура інформування

Як це працює ?

Ви можете скористатися системою інформування (якщо така існує) відповідного локального філіалу

 

Ви можете скористатися платформою Групи для оповіщення про порушення, VINCI Integrity

 

Ви можете звернутися до спеціаліста з питань Етики Групи